Spectacolul de improvizație „Matinal cu 9A”

Mâine la Teatrul Jean Bart, ora 17:30, elevii clasei a IX-a A din cadrul Liceului Actorie Liceul de Arte vă invită să urmăriți spectacolul de improvizație „Matinal cu 9A”. Mai degrabă un exercițiu teatral, interactiv, ce își propune să parodieze o serie de emisiuni TV.
Imediat după eveniment, în aceeași zi, în același loc, la ora 19:00, clasa a XII-a A prezintă spectacolul lor de Atestat „Stele în lumina dimineții”, un text superb scris de Aleksandr Galin, pus în scenă de profesor Cristian Naum, jucat cu atât de mult talent de dragii noștri elevi!
Intrarea este gratuită la ambele spectacole, în limita locurilor disponibile. Vă așteptăm cu drag!


 
Previous Article
Next Article

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *